Yorkshire terriërs en andere rassen die een nieuw baasje zoeken.

Yorkshire terriërs en andere rassen die een nieuw baasje zoeken.

Allereerst willen wij u danken dat U komt kijken naar een eventuele Yorkshire Terriër of andere hond die momenteel ter adoptie zijn. Wij hebben reeds  zo’n 80% Yorkshire Terriërs en 20% andere rassen via onze stichting herplaatst.


Adoptie

 • Bibi & Cooper ♀/♂
 • Sandy ♀ is geadopteerd
 • Spyke ♂ heeft een nieuw huisje
 • Mika heeft een huisje
 • Tuur ♂ heeft een nieuw baasje

Hij of zij gaat mee naar huis na…:

 • Controle door een dierenarts.
 • Castratie of sterilisatie.
 • Eventuele ziektes of mankementen behandeld zijn.
 • De hond wordt gecontroleerd of hij gechipt is.
 • Uitgebreid entingsprogramma: dat houdt inclusief rabiës en de grote cocktail, herhaling ziekte van Weill, kennelhoest. Deze moet gegeven worden na 3 weken van de eerste enting dat zij bij ons komen.
 • Het gebit wordt compleet gecheckt, gereinigd en eventueel overig behandeld.
 • De hond is naar de trimsalon geweest. Vacht en nagels worden netjes verzorgd.

Mocht u interesse hebben wilt u dan reageren via de genoemde contactgegevens die bij het desbetreffende hondje staat? U kunt daar het intake formulier naar toe sturen zodat wij u beter kunnen leren kennen en kijken of u bij het desbetreffende hondje past. Ieder hondje heeft zijn eigen unieke karakter. En iedere adoptant heeft iets anders te bieden. Vele factoren zoals: heeft u katten, andere honden, etc, bepalen of het een succesvolle match kan worden.

intake adoptie: Intakeformulier website

Onze Facebook pagina’s worden erg druk bezocht en uw reactie op een hondje via Facebook kan gemist worden. Dat zou jammer zijn. Gebruikt u daarom de genoemde contactgegevens!

Voor algemene vragen kunt u mailen naar: info@stichtingyorkies.nl

Of via ons contact-formulier, klik hier

Ook kunt u kijken op onze facebookpagina ( hier klikken) daar staan ook de actuele hondjes die een baasje zoeken.

daarnaast hebben wij voor nieuwe baasjes ook een hele leuke facebookpagina ( hier klikken) waar u lid van kunt worden en uw avonturen kunt delen van uw hondje.